Kokusuz Parke Cilası

Kokusuz Parke Cila

Kokusuz parke cila, ahşap zeminler için mükemmel bir buluştur. Ahşap zemin bulunduğu yere doğal bir güzellik katar. Ancak zaman içerisinde yaşanabilecek aşınmalar nedeni ile sorunlar oluşabilir. Bu nokta kokusuz parke cilasının devreye girmesiyle mükemmel bir çözüme doğru ilerler. Hem estetik görünüm kazanırken hem de dayanıklılık payında artış sağlanır. Ahşap parke seçimi günümüzde evlerde de işyerlerinde de sıklıkla görülmektedir. Yaşam alanlarına verdiği değer dikkate alındığında, zamanla kullanımla birlikte yaşanan sorunların ortadan kalkması için tedbirler alınması gerekli olan durumdur. 

Kokusuz Parke Cilası Nedir?

Kokusuz parke cila özellikle iç mekanlardaki zemin kaplamalar için bir cilalama ürünüdür. İç mekan olduğundan kokusuzdur, bu olumlu durum da yaşam alanlarının rahatça kullanılmaya devamını elverişlilik sağlar. Kokusuz parke cilası ahşap zeminlerin bakımı için önemlidir. Aşınmalar, çizikler ya da renk solmaları ; bu formül sayesinde giderilir.

Kokusuz parke cila, diğer cilalama ürünleri ile kıyaslandığında uygulandığı alanda koku bırakmaz. Bu da yaşam alanlarında günlük rutinin devam etmesini sağlar. Estetikliğin yanısıra dayanıklılığı da arttırarak uzun vadeli kullanım olanağı kazandırır. Aynı zamanda çevre dostu bir formülasyon içinde üretildiğinden güvenli bir yaşam alanı sağlar. Ev ve işyerleri için kullanımda ön plandadır. Kullanım kolaylığı işlemden sonra kuruma süresi de fark yaratan özelliklerdir.

Kokusuz parke cila kullanımında ahşabın doğal olan dokusu ve renkleri ortaya çıkar. Bu da alanın sıcaklığı ve şıklığının ortaya çıkması demektir. Renklerin canlanmasıyla birlikte varolan enerjiinin mekana kattığı farklılık ta bir başka olmaktadır. Kokusuz parke cilası diğer cilalama ürünleri kıyaslandığında performans açısından hiçbir farklılık yokken, kokusuz olması büyük ayrıcalık olarak nitelendirilebilir.

Kokusuz Parke Cilası Avantajları 

Rahatsız edici bir kokusu yoktur: Uygulandığı alanda koku bırakmaz  bu da cilalama işlemi sonrasında rutin yaşamın devamlılığını sağlar.

Estetik bir görünüm kazandırır: Kokusuz parke cilası zeminin doğallığını ortaya çıkarır. Parlaklık mekana bir hava katar.

Dayanıklılık özelliği yüksek orandadır: Kokusuz parke cilası yüzeyi koruyarak dayanıklılık payını arttırır. Zemin çok daha uzun ömürlü olur.

Kolay uygulanabilme özelliği vardır : Kokusuz parke cila yüzeye kolay uygulanır, kısa sürede kurur ve dayanıklılığı uzun sürelidir.

Çevre dostudur: Kokusuz parke cilası çevre dostu formülasyonlarından oluşmuştur. Zararlı kimyasalları yoktur.

Kokusuz parke cila,dayanıklılıkta zirvede olduğundan bakım maliyetleri de çok düşüktür ve bu da ekonomik bir çözüm olduğunun kanıtıdır. Kokusuz parke cilası uygulaması önceden temizlenmiş, varsa hasarlı yerleri onarılmış ahşap zeminlere uygulanır. İnce bir tabaka halinde uygulama sonrası kurumaya bırakılır. Modern yaşama en güzel şekilde ayak uydurabilen, estetiklik, hızlı uygulanabilirlik ve çevre dostu olması ahşap zeminler için en pratik çözümlerden biri olması diğerlerine göre ayrıcalıklarının sebepleri arasındadır.

Kokusuz parke cila ile estetik ve hijyenlik bir arada ilerleyerek bir performansa imza atar. Temiz bir zeminde yaşamak sağlıklı ve huzurlu olmak için yeterlidir. Kokusuz parke cilası ile estetiklik ve hijyen buluşur ve bu buluşma kullanıcısı için uzun ömürlü bir yatırım niteliğindedir. Anında canlanan zeminler kokusuz parke cilası ile bir tazelik kazanır. Hızlı uygulama, etkili sonuç, dayanıklılık, estetiklik, uzun ömürlülük; kokusuz parke cilasının  değişmez kriterleri dir. Bu kolay ve pratik yöntem için yenilenmek gerekli olandır.

Ahşap zeminler yaşam alanları için zarafet örneği teşkil ederler. Ancak zamanla estetik açıdan kayıplar ve sonrasında aranan bakıma dair çözümler kokusuz parke cilası ile yolların kesişmesidir. Hızlı ve etkili bir cevap alınır. Kokusuz parke cila ahşap zemin bakımlarında tam bir çığır niteliğindedir. Elde edilen sonuçlarla hızlı avantajlar kazandırır. Ahşap zeminlerde parlaklığın tekrar kazanılması, doğal dokuya yeniden ulaşım, mekan için tam bir görsel şölen niteliğindedir. Etkili olan bu parke cilası sayesinde ahşap zeminler ilk günkü görünümüyle fark yaratır.

Hızlı iletişim
  • 0216 398 71 94
  • 0532 246 37 75
  • info@sistre.gen.tr
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara